Přejít k obsahu

Teambuilding a adrenalin

Rope jumping

Adrenalin ve vašich rukou!

Vrhněte se po hlavě vstříc adrenalinu, překonejte strach a zažijte povznášející euforii! Rope jumping je nevšední zážitek přesně pro ty, kteří se nebojí překonávat sami sebe. Podobně jako u bungee jumpingu se spustíte z 40 metrového útesu nad údolím starého Prosečnického lomu. Máte možnost vychutnat si dechberoucí výhledy z ptačí perspektivy a zažít jedinečný pocit volnosti, jako byste se vznášeli nad korunami stromů. Je to skvělý způsob, jak posouvat své hranice, překonávat strach z výšek a z neznáma zase o kus dál. Odvažte se a vyzkoušejte něco nového!

O co jde?

Rope jumping je adrenalinová aktivita, při které se skáče/běhá z výšky s lanovým jištěním. Rychlost skoku si regulujete sami, tenhle exkluzivní zážitek tak máte doslova ve vlastních rukou.

Nejdříve se musíte předklonit přes hranu 40 metrové skály. Ve chvíli, kdy jste odhodlaní, napřímení nad údolím lomu a pevně si držíte své lano, můžete se rozeběhnout nebo skočit vstříc nezapomenutelným zážitkům. Ve vodorovné poloze se vrháte po skále kolmo dolů, můžete se tak cítit jako Tom Cruise v mission impossible. Střídavým pouštěním a držením lana si korigujete rychlost spouštění. Je na vás, jestli se chcete kochat malebnou krajinou nebo se bezhlavě proletět dolů, naši instruktoři budou celý proces bezpečně jistit.

Váhové omezení je limitováno škálou 30 - 120 kg, rope jumping si jinak může užít každý milovník outdoorových aktivit bez ohledu na věk nebo zkušenosti.

Zážitek není vhodný pro osoby se závažným onemocněním, těhotné ženy a osoby pod vlivem alkoholu a omamných látek.

Jak zážitek probíhá?

Když dorazíte na místo, potkáte naše instruktory, kteří vám budou průvodci vaším zážitkem. Seznámí vás s principem rope jumpingu, projdete s nimi školení a zajistí bezpečný proces. Po praktické instruktáži máte možnost si celou stěnu seběhnout i dvakrát (na místě je možné přikoupit extra rope jumping navíc).
Celý proces vypadá takto:

  • Dojdete k úpatí lomu a předložíte zážitkový poukaz.
  • Vyplníte registraci.
  • Projdete teoretickým a praktickým školením.
  • Instruktoři připraví váš postroj a jištění.
  • Přelezete zábradlí a připravíte se na první pokus.
  • 1. rope jumping
  • (příprava na případný extra pokus)
  • (extra rope jumping)
  • Odnášíte si zážitek na celý život!
Vaše zážitky umíme také profesionálně zaznamenat na 360 kameru a vy si tak můžete odnést i vzpomínku na vaše adrenalinové šílenství v podobě fotek či videa!